Tinklo menas ir turinio valdymo sistemos

Viena iš didžiausių interneto enciklopedijų – ‘Encyklopedia Britanica’ – pateikia kitokį apibrėžimą: menas, – tai meistriškumo ir vaizduotės panaudojimas kuriant estetinius objektus, aplinką ar patirtį kuria galima būtų dalintis su kitais žmonėmis. Ar esate girdėję ką nors apie tinklo meną? Kas bendro tarp meno ir turinio valdymo sistemų?  Jei norite sužinoti, registruokitės į seminarą.

Seminaras skirtas norintiems įgyti žinių ir patirties dirbant su turinio valdymo sistemomis (TVS). Tai patogūs įrankiai, skirti interneto svetainių kūrimui ir informacijos valdymui. TVS nereikalauja gylių programavimo žinių ir suteikia plačias galimybes.

Seminaro programa

  • Tinklo meno kūrimo instrumentai. Ką pasirinkti?
  • Joomla! Tai viena geriausių ir populiariausių turinio valdymo sistemų internete. tarptautinio IT produktų konkurso „Open Source Awards 2011” finale vėl pelnė nugalėtojos titulą. Joomla – tai atvirojo kodo bendruomenės plėtojama turinio valdymo sistema, kurios galimybes galima pritaikyti įvairiems poreikiams. Sistema ypač pasiteisina sudėtingesnių interneto projektų atveju.
  • WordPress. Dažniausiai daugelis galvoja, jog tai tik turinio valdymo sistema skirta tinklaraščiams (kitaip blog’ams). Tačiau tai yra paprasta, bet funkcionali sistema su apsauga nuo nepageidaujamų elektroninių laiškų ar nepageidaujamų komentarų, vartotojų registracija (jei reikia), RSS naujienų srauto palaikymas ir kitais privalumais.
  • ImpressPages CMS. Tai trijų lietuvių sukurta turinio valdymo sistema „ImpressPages CMS“ tarptautinio IT produktų konkurso „Open Source Awards 2011” finale pelnė perspektyviausio atvirojo kodo projekto vardą. Atviro kodo TVS veikia „nutempk ir numesk“ (angl. drag and drop) principu. Didžiausias pranašumas- sistema suteikia galimybes įgyvendinti dizainerių idėjas bei suteikti klientams paprasčiausią būdą tai valdyti nieko negriaunant.

Seminarą ves Jolanta Totoraitienė