„Adobe Photoshop Lightroom“ – skaitmeninei fotografijai

„Adobe Photoshop Lightroom“ mokymo kursas skirtas fotografijos mėgėjams ir profesionalams, kurie norėtų ne tik teoriškai susipažinti su vienu moderniausių skaitmeninės fotografijos tvarkymo metodikų, bet pageidauja įgyti praktinių darbo šia programa įgūdžių.

Kurso metu bus mokoma importuoti nuotraukas į duomenų bazę, aiškinama, kaip jas rikiuoti, žymėti raktiniais žodžiais, vertinti balais ir greitai reikiamas surasti. Supažindinama su greito darbo skaitmeninėmis fotografijomis principais, skaitmeninių nuotraukų vaizdo pagerinimo metodais.

Kurso programa:

1. Įvadas – skaitmeninių vaizdų duomenų bazė, saugus nuotraukų redagavimas, RAW nuotraukų formato privalumai.
2. Nuotraukų importavimas ir Library modulis. Fotografijų archyvo tvarkymo įgūdžių formavimas. Nuotraukų atrankos principai, žymėjimas raktiniais žodžiais, vėliavėlėmis, ir vertinimas balais, rankinis ir automatinis foto rinkinių-kolekcijų sudarymas. Greita nuotraukų atranka ir paieška.
3. Develop modulis. Išsamus Develop modulio priemonių aptarimas ir mokymasis naudojant praktines nuotraukų redagavimo užduotis. Lokalaus „ryškinimo“ priemonės ir jų panaudojimo pratybos. Greito darbo metodika naudojant ryškinimo ruošinius. Grupės nuotraukų redagavimas. Parengtų nuotraukų eksportavimas ir publikavimas.
4. Pratybos.

„ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM“ – skaitmeninei fotografijai
LAIKAS 17:30–20:45
PRADŽIA: 2019 liepos 15 d.
TRUKMĖ: 12 akad. val.
DĖSTO: Regimantas Meilutis
VIETA: Kaunas
KAINA: 120 EUR Registruotis

Skaitmeninės fotografijos kursas „Adobe Photoshop Lightroom“
Laukai su * yra privalomi
×