Savo elgesio programavimas prisitaikant prie skirtingų elgesio tipų

Elgesio programavimo metodo idėja – kaip suprasti, priimti ir gerbti individualius skirtumus tarp įvairių nuomonių, požiūrių, suvokimų bei pačių asmenybių. Nagrinėjama, kaip veikti ir sėkmingai derinti šiuos skirtumus, siekiant bendrų tikslų.

Seminaro metu išnagrinėsime pagrindinius keturis elgsenos stilius  bei jiems būdingas savybes. Pasinaudodami įgytomis žiniomis suprasite kaip galite koreguoti savo pačių elgseną konkrečiose situacijose, išmoksite nustatyti kitų žmonių elgesio stilių, sukursite konkrečias strategijas efektyvesniam darbui su skirtingo elgesio stiliaus žmonėmis. Parengsite veiksmų planą kaip programuoti savo elgesį siekiant efektyviai įtakoti kitus.
Mokymus ves: Nerijus Šėža

Verslo konsultantas,  Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys, Kauno verslo vadovų klubo pirmininkas. Turi daugiau kaip 10 metų organizacijų konsultavimo patirtį. Specializuojasi žmogiškųjų išteklių valdymo srityje.  Savo veikloje naudoja elgesio tipažų nustatymo, Coaching‘o, NLP ir kt. metodus.

Sertifikuotas mokymui ir kompetencijos vertinimui su metodikomis: DiSC®, Time Management Profile®,  Innovate with C.A.R.E. Profile®, Stressprofile®, Work expectations Profile®,360 Assessment Instrument. Sertifikuotas  Koučingo, Enneagramma ir NLP specialistas.