Nugalėtojai „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“

Piešinio kategorija
I-IV klasės

1 vieta Paula Petrauskaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija

2 vieta Vilija Narkutė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla
2 vieta Haroldas Vyšniauskas, Kauno Simono Daukanto progimnazija

3 vieta Vytautė Atstupėnaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
3 vieta Austėja Miglė Jėckaitė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija
3 vieta Samanta Stonytė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

4 vieta Majus Litvinas, Klaipėdos Gedminų progimnazija
4 vieta Matvej Buravkov, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
4 vieta Diana Pečiulytė, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija
4 vieta Justas Gailevičius, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija
4 vieta Vilija Aniūnaitė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija

V-VIII klasės

1 vieta Kornelija Simonaitytė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
1 vieta Dovydas Gajauskas, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla
1 vieta Aurentė Abromavičiūtė, Telšių „Atžalyno“ progimnazija

2 vieta Liepa Slušinskaitė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
2 vieta Milda Bulotaitė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
2 vieta Patricija Strumilaitė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
2 vieta Austėja Bolytė, LSMU gimnazija
2 vieta Stela Lukoševičiūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimanazija
2 vieta Arina Kaktavičiūtė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija

3 vieta Inesa Kulpytė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
3 vieta Emilija Kuprevičiūtė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla
3 vieta Emilija Agafonova, Vilniaus Vladislovo Sirokomlės gimnazija
3 vieta Simona Janulevičiūtė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
3 vieta Justė Motiejaitytė, Kauno „Vyturio“ gimanzija

4 vieta Ąžuolas Joniuškis, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla
4 vieta Skaistė Karolytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
4 vieta Adriana Rogelevičiūtė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
4 vieta Justina Misevičiūtė, Kauno r. Akadmijos Ugnės Karvelis gimnazija
4 vieta Liepa Petronytė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
4 vieta Viltė Kisieliūtė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija

IX-XII klasės

1 vieta Adas Juška, Šeduvos gimnazija
1 vieta Ieva Benedikaitė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija
1 vieta Laima Jundulaitė, Vilniaus licėjus

2 vieta Anastasija Čestnova, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
2 vieta Lina Sankauskaitė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
2 vieta Ugnė Veršilaitė, Kauno technikos profesinio mokymo centras
2 vieta Gerda Lyneburgerytė, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
2 vieta Ivona Orševska, Vilniaus Vladislovo Sirokomlės gimnazija

3 vieta Laura Kovaliūtė, Vilniaus lietuvių namai
3 vieta Otilija Jociūtė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
3 vieta Edvinas Jekimovas, Visagino kūrybos namai

4 vieta Lina Prtrauskaitė, LSMU gimnazija
4 vieta Emilija Vitkutė, Pasvalio Petro Vilešio gimnazija
4 vieta Žalejko Aleksandra, Visagino kūrybos namai
4 vieta Laura Rėkutė, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

5 vieta Karolina Kepalaitė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
5 vieta Kristina Evita Orlaitė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
5 vieta Miglė Žičkevičiūtė, Kauno r. Raudondvario gimnazija

Nuotraukų koliažo kategorija

1 vieta Goda Požerskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
1 vieta Monika Tichonovaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija

2 vieta Monika Adrejevaitė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
2 vieta Laura Adukauskaitė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija
2 vieta Saulė Norkutė, Kauno Antano Smetonos gimnazija

3 vieta Karolis Saunoris, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
3 vieta Smila Šedytė, VŠĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija
3 vieta Lukas Kemėšis, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
3 vieta Nojus Setkauskas, VŠĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija

4 vieta Evelina Rechinbach, Vilniaus Vladislovo Sirokomlės gimnazija
4 vieta Erikas Montvydas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
4 vieta Augustė Borusevičiūtė, Mažeikių moksleivių namai
4 vieta Mingailė Želvytė, Kauno Antano Smetonos gimnazija

Filmo kategorija

1 vieta Anton Korotkov, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras

2 vieta Gustinas Morkus, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija

3 vieta  Mantas Jurgis Krištaponis, Kauno ,,Aušros“ gimnazija
3 vieta Bartas Jokubauskis, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

4 vieta Komanda Penkios JPII (1. Vozbutaitė Santa, 2. Macelytė Antanina, 3. Karalukaitė Viltė, 4. Čerkauskaitė Kamilė, 5. Bublytė Aurelija), Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos
4 vieta Matas Sabaitis, ​Kauno r., Raudondvario gimnazija

Gaunančių diplomus sąrašas

Dominika Počopkaitė, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
Austėja Vainauskytė, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija
Monika Račkauskaitė, Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla
Dinara Šataitė, Krinčino A. Vienažindžio pagrindinė mokykla
Gabrielius Antonovas, Kelmės specialioji mokykla
Justė Bražinskaitė, Klaipėdos Gedminų progimnazija
Elzė Preikšaitytė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla
Samira Bogdiun, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Gertrūda Bazevičiūtė, Jonavos pradinė mokykla
Augustė Sinkevičiūtė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo giimnazija
Ieva Krisiūnaitė, VGTU inžinerijos licėjus
Viktorija Musneckytė, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras
Egor Juris, Visagino  Kūrybos Namai
Benas Jurkevičius, Kretingos Simono Daukanto progimnazija
Evita Jakubonytė, Pasvalio Svalios progimnazija
Ignė Kairytė, Berčiūnų pagrindinė mokykla, Panevėžio r.
Toma Formanskytė, Šiaulių Gegužių progimnazija
Rugilė Mockutė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
Morta Šiaulytė, VšĮ Pranciškonų gimnazija
Karina Trimailova, Visagino  Kūrybos Namai
Laura Adukauskaitė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija
Evita Gaidauskaitė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
Kristina Vilkaitė, Kauno Tado Ivanausko progimnazija
Jovita Naginskaitė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
Ignė Grigytė, Šiaulių Gegužių progimnazija
Ugnė Milišauskaitė, Želsvos pagrindinė mokykla
Aleksandra Donskaja, Visagino  Kūrybos Namai
Liepa Rubikaitė, Šiaulių Jovaro progimnazija
Agnė Maciulevičiūtė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
Viktorija Davydova, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
Antanas Bukauskas, Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Enrika Davydovaitė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
Lukrecija Ramanauskaitė, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
Greta Selvenytė, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
Evelina Kučiauskaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
Anton Korotkov, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
Gintarė Perepečai , Kauno Aušros gimnazija
Aušra Plutaitė, Kauno „Saulės“ gimnazija
Monika Zazaitė, Kauno technikos profesinio mokymo centras
Žan Mickevič, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija
Aušrinė Žukauskaitė, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
Adelė Osterberg, VšĮ Pranciškonų gimnazija
Edita Silvanavičiūtė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija
Vilandas Radvila, Mažeikių moksleivių namai
Urtė Bernatonytė, Kauno Antano Smetonos gimnazija
Vija Suslavičiūtė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
Arijana Šimkevičiūtė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
Agnė Maciulevičiūtė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
Augustė Kaupaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
Karolina Masiulionytė, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla
Fausta Vaičekonytė, Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla
Augustė Kaupaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
Aistė Batavičiūtė, Šiaulių Dainų progimnazija
Donatas Gataveckas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
Gustas Kazlauskas, Kauno ,,Saulės“ gimnazija
Rokas Briedis, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla
Titas Paulauskas, Šventosios pagrindinė mokykla
Domantas Jankauskas, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija
Viltė Gasiūnaitė, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla
Skaistė Markevičiūtė, Daugų technologijos ir verslo mokykla
Šumskas Jokūbas, Kauno Senamiesčio progimnazija
Adriana Levanaitė, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
Eimantė Klenauskaitė, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos
Gabija Lukauskaitė, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos
Simas Žilius, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos
Samanta Švabaitė, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinės mokyklos
Rytė Rožaitytė, Kauno r. Domeikavos gimnazija
Matas Šimoniūtis , Kauno r. Domeikavos gimnazija