ITMC - Informacijos technologijų mokymo centras Apie mus Dėstytojai Seminarai Kaip rasti ITMC
Pagrindinis > Naujienų archyvas > „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“

Prasidėjo kasmetinis respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“. Kviečiame mokyklas registruotis ir siųsti konkursinius darbus.

Konkurso organizatoriai Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.

Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos, prozos ir video darbai. Konkursui pateikiami darbai skirstomi į dvi kategorijas: piešinių ir video. Piešinių kategorijai darbai pateikiami atlikti MS Word rašykle. Papildomai galima naudoti bet kokį grafinį redaktorių. Video kategorijoje darbai atliekami „Windows Live Movie Maker“ programa.

Konkursininų darbų laukiame iki gruodžio 15 d. Daugiau informacijos rasite čia.

Dalintis Facebooke
SENUKŲ prekybos centras
RRS skyriaus dizaineriai
Didelis ačiū už čia įgytą profesinių žinių bagažą – esame sužavėti tiek dėstymo metodu, tiek pačiais dėstytojais. Viso kurso metu buvo galima justi, kad bendraujame ne su teoretikais, o su tikrais dėstomo dalyko žinovais – praktikais, galinčiais profesionaliai atsakyti į iškylančius klausimus bei patarti, kokį geriausią problemos sprendimo būdą pasirinkti. Išskirtinis mokymo centro bruožas - kompetencija, nuoširdumas ir noras perteikti reikalingas bei trūkstamas žinias. Nuoširdžai linkime sėkmės ir... iki pasimatymo!
Daugiau atsiliepimų
© 2011-2012 VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras Kęstučio g. 36, LT-44310 Kaunas
Tel. (8 37) 407460 Faksas 8 37 228391 El. paštas: info@itmc.lt