ITMC - Informacijos technologijų mokymo centras Apie mus Dėstytojai Seminarai Kaip rasti ITMC
Pagrindinis > Naujienų archyvas > „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“

Prasidėjo kasmetinis respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“. Kviečiame mokyklas registruotis ir siųsti konkursinius darbus.

Konkurso organizatoriai Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.

Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos, prozos ir video darbai. Konkursui pateikiami darbai skirstomi į dvi kategorijas: piešinių ir video. Piešinių kategorijai darbai pateikiami atlikti MS Word rašykle. Papildomai galima naudoti bet kokį grafinį redaktorių. Video kategorijoje darbai atliekami „Windows Live Movie Maker“ programa.

Konkursininų darbų laukiame iki gruodžio 15 d. Daugiau informacijos rasite čia.

Dalintis Facebooke
Alina
Lukšėnienė
Visuomet smagu sužinoti ką nors naujo, išmokti ir sugebėti taikyti kasdieniniame darbe. Tokių kursų reikėtų visiems dirbantiems su kompiuteriais ypač kai nuolat tobulinamos technologijos ir diegiamos naujovės nesuteikiant jokios informacijos kaip patogiai naudotis. Visiems mokytojams turėtų būti apmokėti kursai bent minimaliai supažindinant galimybėmis naudotis ir perteikti mokiniams žinias. Todėl turiu pasiūlymą kreiptis į švietimo ministeriją su prašymu organizuoti tokio pobūdžio kursus mokyklose visų dalykų mokytojams. Jūsų vedami kursai labai efektyvūs ir naudingi kiekvienam. Asmeniškai AČIŪ ITMC kolektyvui už suteiktas žinias. Kiekvieną kartą sužinau ką nors naujo ir naudingo.
Daugiau atsiliepimų
© 2011-2012 VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras Kęstučio g. 36, LT-44310 Kaunas
Tel. (8 37) 407460 Faksas 8 37 228391 El. paštas: info@itmc.lt