Naujiena – Adobe InDesign nuotoliniai mokymai

Reklamos maketavimas Adobe InDesign programa (Basic).

Vieta ir laikas – mums ne kliūtis!

Kursą sudaro 8 vaizdo pamokos (2 akad. val.) su praktiniais pavyzdžiais ir savarankiškais darbais, skirtos išmokti maketuoti reklaminius leidinius Adobe InDesign CC18 programa.

Paskaitų metu bus aiškinama:
Programos aplinka, darbas su puslapiais, šablono puslapiai, kaip sudaryti tinkamą maketo tinklelį, kaip įkelti ir suformuoti tekstus, įkelti iliustracijas ir komponuoti su kitais objektais, pritaikyti spalvas ir gradientus. Išmoksite sukurti reklaminę skrajutę ar lankstuką, paruošti jį spausdinimui ar publikavimui internete. Dėstytoja atsakys į klausimus, nagrinės Jūsų pateiktus savarankiškus darbus.


Mokymų tvarka:
Registruoti nariai kartą per savaitę elektroniniu paštu gaus video pamokos nuorodą. Mokymų metu bus skiriamos trys namų darbų užduotys, kurias atlikti ir atsiųsti dėstytojai galėsite Jums patogiu metu. Visi namų darbai bus peržiūrėti ir pakomentuoti. Mokymų pabaigoje kursantams bus skirtas baigiamasis darbas. Jį atlikusiems ir atsiskaičiusiems bus išduotas Adobe Training Center sertifikatas.


Mokymus veda sertifikuota Adobe InDesign instruktorė/ekspertė – Skaidra Vaicekauskienė, plačiau apie kompetenciją: https://www.youracclaim.com/…/ac700c76-e0fe-4c7c-9202-90ab3…

Mokymų kaina – 95 Eur.
Registracija: mokymai@itmc.lt