Kompiuterinė Kalėdų pasaka

Ačiū dalyvavusiems konkurse.

Diplomų įteikimo šventė vyks 2019 m. sausio 4 d. 13 val. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (adresas: S.Daukanto g. 28, Kaunas)

Prašome atvyksiančius į šventę užsiregistruoti el. paštu mokymai@itmc.lt iki sausio 3 d. 16 val.
Diplomai bus spausdinami tik užsiregistravusiems ir atvykstantiems į šventę.

Konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ nugalėtojai

Piešinių kategorija, I–IV klasės

I vieta – Akvilė Janulytė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija

II vieta – Oleg Didenko, Visagino kūrybos namai

II vieta – Paula Katauskaitė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija

III vieta – Artūr Repnikov, Klaipėdos Gedminų progimnazija

III vieta – Aistė Gedžiūtė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija

IV vieta – Gaja Gurevičiūtė, Plungės Senamiesčio mokykla

IV vieta – Vesta Navickaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija

V vieta – Lukas Remeikis, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija

V vieta – Kamilė Matiejauskytė, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija

 

Piešinių kategorija, V–VIII klasės

I vieta – Milda Bulotaitė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazja

I vieta – Paulius Amosovas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija

II vieta – Austė Lacytė, Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla

II vieta – Justė Motiejaitytė, Kauno „Vyturio“ gimnazija

III vieta – Angelina Aniulytė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija

III vieta – Titas Gečiauskas, Kauno Simono Daukanto progimnazija

III vieta – Vasarė Vaičiulytė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija

IV vieta – Alika Levina, Vilniaus Levo Karsavino mokykla

IV vieta – Goda Vizgaudaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija

IV vieta – Martyna Vitkutė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

V vieta – Patricija Motoraitė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

V vieta – Meda Bedalytė, Pasvalio r. Krinčino A. Vienažindžio pagr. mokykla

V vieta – Rugilė Paliukėnaitė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla

VI vieta – Dovilė Jonauskytė, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla

VI vieta – Ivona Zdanavičiūtė, Vilniaus Lazdynų mokykla

VI vieta – Stela Lukoševičiūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

VI vieta – Austėja Bolytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

 

Piešinių kategorija, IX–XII klasės

I vieta – Vija Suslavičiūtė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija

I vieta – Goda Požerskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija

II vieta – Lina Sankauskaitė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

II vieta – Mantas Jurgis Krištaponis, Kauno „Aušros“ gimnazija

II vieta – Andrius Petrauskas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla

III vieta – Aušrinė Valionytė, Vilniaus Licėjus

III vieta – Aleksandra Samokiš, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija

III vieta – Aleksandra Žaleiko, Visagino kūrybos namai

IV vieta – Milena Mačiulaitytė, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

IV vieta – Dija Sabutytė, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras

IV vieta – Matas Sabaitis, Kauno r. Raudondvario gimnazija

V vieta – Emilija Svirskytė, KTU gimnazija

V vieta – Ramunė Vilkoitytė, Švenčionėlių Mindaugo gimnazija

V vieta – Gytis Jakaitis, Tauragės „Versmės“ gimnazija

V vieta – Rugilė Aniūnaitė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija

 

Koliažo kategorija

I vieta – Saulė Norkutė, Kauno Antano Smetonos gimnazija

II vieta – Gabija Grinkevičiūtė, KTU gimnazija

II vieta – Evelina Bernatonytė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

III vieta – Augustė Kaupaitė, Šiaulių Dainų progimnazija

 

Video kategorija

I vieta – Bartas Jakubauskas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

II vieta – Edvinas Jakimovas, Visagino Kūrybos Namai

III vieta – Gintautė Vadvilavičiūtė, Kruonio gimnazija, Kaišiadorių r.

 

Diplomus gauna:

  • Kotryna Zelionkina, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija
  • Lina Mulevičiūtė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  • Ieva Gasianec, Ignalinos gimnazija
  • Emilija Vitkutė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
  • Inesa Kulpytė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
  • Aleksandra Donskaja, Visagino kūrybos namai
  • Vytautė Kugytė, Kauno Jono Jablonskio gimnazija
  • Viktorija Butvinskaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
  • Dorota Rud, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Otilija Jociūtė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
  • Akvilė Venskutė, Šilutės Vydūno gimnazija
  • Paulina Jokubauskaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
  • Adriana Rogelevičiūtė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
  • Neringa Makejevaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
  • Julita Korvin-Piotrovska, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Saulė Šiaučiūnaitė, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
  • Adelė Kreišmonaitė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija
  • Mykolas Kazanavičius, Šiaulių Gegužių progimnazija
  • Polina Prochorova, Visagino kūrybos namai
  • Austėja Kašinskaitė, Kauno Simono Daukanto progimnazija
  • Emilija Agafonova, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Akvilė Augustė Petronytė, Kauno Bernardo Brazdžionio mokkla
  • Simona Janulevičiūtė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
  • Agnė Maciulevičiūtė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
  • Patricija Motoraitė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  • Orinta Berenytė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
  • Ernesta Žalgevičiūtė, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
  • Guoda Simonaitytė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
  • Luka Balčiūnaitė, Šiaulių Gegužių progimnazija
  • Viktorija Pabrėžaitė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
  • Indrė Kazakevičiūtė, Kauno „Vyturio“ gimnazija
  • Gabija Požerskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Lukas Danilevičius, Kauno technikos profesinio mokymo centras
  • Mariana Šeina, Visagino kūrybos namai
  • Tomas Našlėnas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija
  • Sandra Cibulskytė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
  • Austė Kukankaitė, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla
  • Julija Garmutė, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija
  • Huong Tra Quan, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
  • Mija Pliuškytė, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija
  • Živilė Kulpovič, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija
  • Aurimas Andriulionis, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
  • Gerda Verseckaitė, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija
  • Smiltė Vinskaitė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija
  • Paula Petrauskaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
  • Bernadeta Kurlinkutė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
  • Meda Ambložiejūtė, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla
  • Gabrielius Šviesa, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
  • Katažyna Meduševskaja, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija
  • Titas Kukanskis, Karmėlavos Balio Buračo gimnazija
  • Kotryna Zelionkina, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija
  • Goda Dručiūnaitė, Šlienavos pagr. mokykla
  • Simona Jurgilaitė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
  • Justė Pilkaitė, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla
  • Vilija Aniūnaitė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
  • Gabija Mikalčiūtė, Kauno Kazio Griniaus progimnazija
  • Dorota Rud, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Ūla Bagdonaitė, Vilkaviškio pradinė mokykla
  • Austėja Puodžiukynaitė, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
  • Deimantė Petrovaitė, Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
  • Ieva Eidukevičiūtė, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla
  • Indrė Pyragaitė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija
  • Gustas Zdanavičius, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Kamilė Kiliokaitytė, Tauragės „Aušros“ progimnazija
  • Lina Petrauskaitė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija
  • Ieva Gasianec, Ignalinos gimnazija
  • Giedrė Žičkevičiūtė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Saimonas Rimkus, Tauragės profesinio rengimo centras
  • Aušrinė Rimkutė, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras
  • Vakarė Barškietytė, Babtų gimnazija, Kauno rajonas
  • Kira Preidytė, Panevėžio gamtos mokykla
  • Skaistė Šareikaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnaziija
  • Giedrė Gužytė, Jaunųjų kompiuterininkų mokykla
  • Greta Ralytė, Šiaulių Dainų progimnazija
  • Jonė Vidmantė Bylaitė, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija
  • Marija Kalinauskaitė, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
  • Polina Vainer, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Guoda Armalytė, Kretingos Simono Daukanto progimnazija
  • Ieva Aleksandrovič, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Tomas Grikinis, Ignalinos gimnazija
  • Ignė Kairytė, Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla
  • Kornelija Simaonaitytė, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
  • Mantas Šereika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
  • Vytis Lapinskas, Kietaviškių pagrindinė mokykla
  • Agnė Reišytė, Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla
  • Ugnė Pakašiūtė, Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla
  • Ieva Gudaitytė, Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla
  • Oresta Šetkutė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnaziija
  • Melita Marija Katavičiūtė, Šiaulių Dainų progimnazija
  • Gabija Čiutelytė, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
  • Danielė Jurgaitytė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
  • Ugnė Baltušytė, Pasvalio r. Krinčino A. Vienažindžio pagr. mokykla
  • Justina Mečkauskaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
  • Odeta Kasparavičiūtė, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla
  • Ugnius Untulis, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
  • Aurėja Pakulytė, Kauno „Žiburio“ pagrindinė mokykla
  • Gabrielė Vitkevičiūtė, Kauno r. Šlienavos pagr. mokykla
  • Milda Gubliauskaitė, Kauno r. Šlienavos pagr. mokykla
  • Justė Bražinskaitė, Klaipėdos Gedminų progimnazija
  • Urtė Laugalytė, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija
  • Arijus Juškauskas, Alytaus Jaunųjų informatikų akademija Alytaus kolegija
  • Aneta Vasiljeva, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Greta Šeduikytė, Vilniaus Ąžuolyno progimnazija
  • Adriana Ivanova, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
  • Eglė Kavaliauskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Ingrida Jankutė, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras
  • Menardas Žigota, Mažeikių moksleivių namai
  • Dominyka Leskauskaitė, KTU gimnazija
  • Monika Krisiūnaitė, Kauno Antano Smetonos gimnazija
  • Darja Riabova, Visagino kūrybos namai
  • Ineta Kapitonovaitė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
  • Aistė Laurinaitytė, Plungės Senamiesčio mokykla
  • Faustas Pocevičius, Mažeikių moksleivių namai
  • Greta Kančelkytė, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centras

 

Kompiuterinės Kalėdų pasakos nuostatai 2018

1. Bendroji dalis

1.1. Konkurso organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Ugdymo plėtotės centro (UPC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC).

1.2. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus.

1.3. Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos ir prozos darbai. Konkursui pateikiami darbai skirstomi į tris kategorijas: 1) piešinių; 2) nuotraukų koliažo ir 3) filmo.

1.4. Konkurse gali dalyvauti visų tipų mokyklų, teikiančių pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, moksleiviai. Moksleiviai piešinių kategorijoje skirstomi į tris amžiaus grupes:

  • I-IV klasės
  • V-VIII klasės
  • IX-XII klasės

1.5. Moksleiviai į amžiaus grupes nuotraukų koliažo ir filmo kategorijose neskirstomi. 

1.6. Konkursas pravedamas Informacijos technologijų mokymo centre.

2. Konkurso organizavimo tvarka

2.1. Konkursas rengiamas kasmet lapkričio 19 d. – gruodžio 22 d.

2.2. Vienai mokyklai leidžiama pateikti ne daugiau 2-jų darbų kievienoje amžiaus grupėje ir ne daugiau 3-jų darbų koliažo ar filmo kategorijoje. Darbai konkursui pateikiami per lapkričio mėnesį iki gruodžio 16 d. 2018 konkurso laureatų apdovanojimai vyks sausio 4 d.

2.3. Pagrindiniai vertinimo kriterijai:

  • darbo idėjos ir atlikimo originalumas;
  • kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek meniniu, tiek kompiuterinio išpildymo požiūriu;
  • teksto kūrybiškumas ir kalbos taisyklingumas;
  • scenarijaus originalumas (filmo kategorijoje);
  • techninis išpildymas (kameros darbas, filmavimo planai, montažas).

2.4. Komisija nevertins darbų, jeigu:

  •  darbai aiškiai neatitinka konkurso tematikos;
  •  yra ankstesnių konkursų darbų plagijavimo požymių;
  •  yra kopijavimo iš interneto požymių.

2.5. Konkurso kalba – lietuvių.

2.6. Visiems dalyviams, surinkusiems ne mažiau 50% maksimalaus balų skaičiaus ir teisingai nurodžiusiems elektroninio pašto adresą, išsiunčiami elektroniniai konkurso dalyvių diplomai, o jų mokytojams padėkos raštai. Dalyvaujantiems diplomų įteikimo šventėje – įteiksime spausdintus variantus.

3. Darbų pateikimo tvarka

3.1. Darbų (piešinių ir koliažo) pateikimas vyksta iki gruodžio 16 d. šiame puslapyje nuoroda Darbų įkėlimas (mygtukas puslapio viršuje).

3.2. Filmai siunčiami elektroniniu paštu itmckaledine@gmail.com iki gruodžio 16 d. Šis paštas tik filmų kategorijai. Piešiniai ar koliažai atsiųsti ei.paštu nevertinami.

3.3. Darbai turi atitikti šiuos apipavidalinimo reikalavimus:

  • formatas – A4 ( 210×297 mm), paraštės – 20 mm. Apatinės paraštės dešinėje pusėje turi būti nurodytas mokinio (darbo autoriaus) vardas, pavardė, amžius ir mokyklos pavadinimas.  Apatinės paraštės kairėje pusėje turi būti nurodytas mokytojo vardas ir pavardė, dėstomas dalykas.
  • Failo vardą turi sudaryti mokinio vardas pavardė.
  • Darbai turi atitikti šiuos techninius reikalavimus raiška – 200 dpi, dydis – iki 2 Mb.

3.4. Reikalavimai filmui:

  • Filmuko žanras neturi ribų: vaidybinis, dokumentinis, animacinis (pieštinis/sustabdyto kadro).
  • Filmuko kūrimui gali būti naudojama tik originali, jūsų pačių, nufilmuota medžiaga. Negalima naudoti ištraukų ar nuotraukų iš kino filmų, vaizdo klipų ar kitų žmonių filmuotos medžiagos.
  • Garso takeliui galite pasirinkti muziką be apribojimų.
  • Filmukas turėtų būti išsaugotas ir pateiktas MP4 formatu.
  • Failo vardą turi sudaryti mokinio vardas pavardė.
  • Filmuko trukmė: iki 3 min.
  • Laiške parašyti Miestą, Mokyklą, Klasę, Moksleivio Vardą Pavardę Mokytoją El.paštą bei Kontaktinį telefoną.

4. Kitos sąlygos

4.1. Konkurso dalyviai sutinka, kad jų konkursui pateikti darbai bus eksponuojami darbų parodose, Informacijos technologijų mokymo centro interneto svetainėje, facebook socialiniame tinkle.

4.2. Konkurso dalyviai sutinka, kad jų konkursui pateikti darbai gali būti perduoti konkurso rėmėjams, kurie gali juos panaudoti savo nuožiūra.

4.3. Darbuose negali būti nepilnamečių vaikų nuotraukų bei vaizdų ir įžeidžiančio turinio.

Organizatoriai ir partneriai:

itmc1upc_violetlogo_1

Konkurso draugai ir rėmėjai: