Kokie svarbiausi žingsniai iki savo interneto svetainės

Ar įmanoma pačiam susikurti interneto svetainę? Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklo LITNET KTU techninio centro vyresnioji IT specialistė Jolanta Totoraitienė sako, kad tai tikrai nėra labai sudėtingas ir tik programuotojams įkandamas riešutėlis. Net ir neturint jokių programavimo žinių, galima gana nesunkiai užregistruoti domeną, pasirinkti serverio paslaugų teikėją ir įdiegti nemokamą turinio valdymo sistemą „WordPress“, kuri leis pačiam administruoti svetainę ir kurti jos turinį.
Kad būtų lengviau, galite pasinaudoti „Domeno registravimo ir interneto svetainės kūrimo gidu“, kurį rasite čia: www.domreg.lt Būtinai pažiūrėkite, kokie svarbiausi žingsniai iki savo interneto svetainės.
Jeigu norite dar detaliau sužinoti ir išmokti interneto svetainių kūrimo su „WordPress“ TVS subtilybių – pats greičiausias ir patogiausias būdas – užsirašyti į mokymus „Informacijos technologijų mokymo centre“, kurį rasite čia: www.itmc.lt Puiki atmosfera, nuoširdūs dėstytojų patarimai ir tobulėjimas – garantuoti!
Kuriate ar administruojate mokyklos interneto svetainę? Jums galbūt galės padėti LITNET tinklas, kurį rasite čia: www.lm.lt