Kibernetinės džiunglės. Kaip išlikti saugiam internete?

Mes visi jau daugiau ar mažiau mokame paleisti interneto naršyklę bei surinkę WWW adresą atversti reikiamą puslapį, susirasti mėgstamo pyrago receptą, paskambinti/parašyti giminaičiui per Skype ar perskaityti sūnaus atsiųstą el.laišką ir užsienio. Jums kadaise miglotai kaimynas kažką pasakojo apie kompiuterinius virusus, apie kažkokias šnipinėjimo programas – bet tai atrodo yra taip toli, mūsų neliečia ir būna tik filmuose..?

Tačiau tik pastebimai sulėtėjus kompiuterio darbui, ar tam tikrom programom nustojus funkcionuoti, ar tiesiog kai kompiuteris aplamai nebeįsijungia – susimąstome, kad galbūt kažkas išties yra netvarkoje?

Taigi, kaip išvengti pavojų ir išlikti saugiam internete – pagrindinius žingsnius aptarsime kartu su Jumis!

Seminaro metu kalbėsime apie galimus pavojus ir grėsmes su kuriais galite susidurti tiek Jūs, tiek Jūsų vaikai dirbdami ar tiesiog naršydami internete. Duomenų ir privatumo praradimas, finansinės apgavystės, kompiuteriniai virusai, netinkamo turinio internetinės svetainės – tai pagrindiniai pavojai, su kuriais susiduria Interneto vartotojai.

Seminarą ves KTU Informacinių technologijų plėtros instituto Kompiuterių tinklų centro darbuotoja, ITMC dėstytoja Milda Mimienė.