Išrinkti nugalėtojai „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“

Dėkojame visiems dalyvavusiems respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ ir sveikiname nugalėtojus:
I-IV klasių amžiaus grupėje
1 vieta Aurelijus Butkus, 2 kl., Ukmergės r. Želvos gimnazija
2 vieta Barbora Žilaitytė, 3 kl., Kauno Panemunės pradinė mokykla
2 vieta Indrė Štuikytė, 2 kl., Šiaulių „Sandoros“ progimnazija
3 vieta Faustas Viščiūna, 2 kl., Mažeikių moksleivių namai
3 vieta Evita Jakubonytė, 4 kl., Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
3 vieta Brigita Bareišytė, 1 kl., Ukmergės r. Želvos gimnazija
4 vieta Urtė Padeginskaitė, 1 kl., Šilutės Žibų pradinė mokykla
4 vieta Gabija Lopetaitytė, 4 kl., Vaškų gimnazija, Pasvalio r.
5 vieta Jelizaveta Šopova, 3 kl., Visagino kūrybos namai
V-VIII klasių amžiaus grupėje
1 vieta Andrėja Kiguolytė, 6 kl., Klaipėdos Tauralaukio progimnazija
2 vieta Agnežka Stančik, 5 kl., Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
2 vieta Karina Trimailova, 6 kl., Visagino Kūrybos namai
3 vieta Augustė Levanavičiūtė, 5 kl., Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
4 vieta Inesa Kulpytė, 6 kl., Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
4 vieta Ivona Zdanavičiūtė, 5 kl., Vilniaus Lazdynų mokykla
5 vieta Kostas Alėjūnas, Visagino Kūrybos namai
IX-XII klasių amžiaus grupėje
1 vieta Indrė Matulaitytė, 12 kl., Kauno šv. Pranciškaus gimnazija
2 vieta Laima Jundulaitė, 10 kl., Vilniaus licėjus
2 vieta Aistė Pleikytė, 11 kl., Tauragės Žalgirių gimnazija
2 vieta Rebeka Širmulevičiūtė, 12 kl., Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija
3 vieta Miglė Gindrėnaitė, 9 kl., Anykščių Jono Biliūno gimnazija
3 vieta Kotryna Ševcovaitė, 9 kl., Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
3 vieta Goda Radlinskaitė, 11 kl., Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija
3 vieta Ugnė Alaburdaitė, 9 kl., Kauno „Saulės“ gimnazija
4 vieta Deina Janeliūnaitė, 10 kl., Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija
4 vieta Maiklas Kiazimovas, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla
4 vieta Nikodemas Trusovas, 12 kl., Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
5 vieta Aistė Sudintaitė, 12 kl., VšĮ Šiaulių universiteto gimnazija
5 vieta Julija Kondrotaitė, 10 kl., Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
5 vieta Simona Paukštytė, 12 kl., Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
Nuotraukų koliažo grupėje
1 vieta Žygimantė Čekaitytė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija
2 vieta Julija Gaidelytė, Šilutės Vydūno gimnazija
2 vieta Ieva Petraitytė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
3 vieta Vilius Bosaitis, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
3 vieta Ieva Petraitytė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
3 vieta Deimantė Kazlauskaitė, Alytaus r. Butrimonių gimnazija