Google programų paketas verslui ir mokslui

Goole search – Kaip veikia Google paieška? Kadangi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje google paieška aptarnauja “liūto dalį” vartotojų užklausų – svarbu suprasti, kaip pateikti užklausas, kad gautumėt tokį rezultatą, kuris būtų Jums naudingas.

Google Maps – Google žemėlapiai. labai puikus pagalbininkas planuojant kelionę. Žemėlapiai labai detalūs (netgi Lietuvos). Žemėlapiai yra papildyti nuotraukomis, orais, vaizdais iš žiniatinklio kamerų. O ar matėte vaizdą iš palydovo?

Google Picasa – Aplankėte įdomias vietas, buvote neįprastame renginyje, o gal tiesiog norite save parodyti kitiems? Sukurkite savo nuotraukų galeriją, dalinkitės ja su draugais, skaitykite ir rašykite komentarus. Visą tai realizuoti padės PICASA.

Google Translate – Ar girdėjote, kad Google yra sukūrusi tekstų vertimo sistemą. Ši sistema yra visiškai nemokama, ir bet kuris gali ja naudotis. Aišku vertimo sistema nėra ideali, pasitaiko klaidų – bet naudingas dalykas.

Google Calendar – Google“ kalendorius padeda nesunkiai rasti įvykius ir kvietimus, suteikia galimybę bendrai naudotis juo su draugais ir šeimos nariais (arba niekam nerodyti jame esančių įvykių), taip pat ieškoti internete įvykių, kurie suteiktų jums malonumo. Tvarkyti jį yra paprasta. Tvarkykite ir atsipalaiduokite

Google Docs – Jai neturite brangių biuro programų – tai galite nemokamai pasinaudoti Google siūlomomis. Viskas, ko jums reikia, tai interneto naršyklė. Jūsų dokumentai, skaičiuoklės ir pristatymai saugiai saugomi internete. Kvieskite žmones prie savo dokumentų ir kartu juos keiskite tuo pat metu.

Kelios mintys pabaigai
Ar tikrai nereikės mokėti nė cento?
Domitės gimine ar norite pamatyti senų pažįstamų? Ieškokit internete.
Vyresnio amžiaus žmonės gali pagerinti savo smegenų veiklą, atlikdami paprastą interneto paieškos funkciją. Tai realu?
Ar žinote, ko ieško lietuvaičiai?

Seminarą ves Jolanta Totoraitienė, LITNET interneto paslaugų specialistė, lektorė