Apie mus

VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras turi penkiolikos metų darbo patirtį IT mokymų ir konsultavimo srityje. ITMC – Adobe autorizuotas mokymo centras, kuris teikia profesionalius mokymus specialistams ir pradedantiesiems. Paskaitas veda sertifikuoti savo srities dėstytojai, turintys ilgametę praktinio darbo patirtį, aukštųjų mokyklų dėstytojai.

Mokymai vyksta 6-8 klausytojų grupėms moderniai įrengtose klasėse su naujausia programine įranga. Mokymus vykdome Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. Užsakovui pageidaujant vykstame į bet kurią Lietuvos vietą.

  • Leidybos, tinklalapių kūrimo bei maketavimo mokymai
  • IT specialistų mokymai. Adobe, Corel, Microsoft programos
  • Profesionalūs maketavimo darbai
  • Kompiuterijos akademija – metinė 3-12 klasių moksleivių mokykla

Narystė

VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras IT mokymų ir konsultavimo srities senbuvė, siekdama išlikti konkurencinga ir ieškodama būdų efektyviau organizuoti, planuoti ir vykdyti darbus bei užsakovams efektyviau pasiūlyti paslaugų, investuoja į ženklų savo veiklos optimizavimą. Įstaiga vykdo iš Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšų bendrai finasuojamą projektą „VšĮ Informacijos technologijų mokymo centro veiklos efektyvumo didinimas“, Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0085, kurio metu darbo efektyvinimui ir sąnaudų mažinimui, bus įdiegta vieninga darbo organizavimo informacinė sistema, leisianti modernizuoti vidinius ir išorinius veiklos procesus.