4 žingsniai asmeninio tobulėjimo link

Asmeninio tobulėjimo praktinių mokymų ciklas skirtas norintiems:

  • sužinoti apie laiko valdymą, jo praradimo priežastis, paskirstymą, efektyvesnį planavimą; 
  • apsisaugoti nuo aplinkinių įtakos, suprasti manipuliacijų technologijas, pažinti ir gebėti atsekti manipuliatorių vykdomus veiksmus, suvokti emocijų ir vidinių nuostatų įtaką sprendimų priėmimui;
  • suprasti konfliktų pasireiškimo priežastis ir formas, galimas pasekmes, kaip patys reaguojame į konfliktines situacijas ir pasirengti jų valdymo strategijas;
  • sužinoti apie tarpasmeninės komunikacijos ypatumus, įsisavinti naujų įgūdžių „nuskaitant“ kitus žmones, suprasti kitų žmonių motyvus bei sukurti efektyvaus bendravimo strategijas.

1 užsiėmimas. Ar galiu kasdien turėti +2 valandas? / 2019 kovo 5 d., trukmė – 4 akad. val.

Mes nuolat bėgame, dirbame kelis darbus vienu metu, nepailsime, neišsimiegame. Tai vėliau sukelia neigiamą poveikį tiek mūsų nuotaikai, tiek savijautai, tiek tarpasmeniniams santykiams, tiek darbo rezultatams.

Mokymų metu nagrinėsime veiklų planavimo metodus ir savo asmenines savybes, kurios mums trukdo mėgautis visomis 24 valandomis. Susikursime asmenines strategijas kaip „sutaupyti“ savo laiką ir jį išnaudoti gerokai progresyviau.

2 užsiėmimas. Savęs ir kitų žmonių įtakojimas bei valdymas / 2019 kovo 12 d., trukmė – 4 akad. val. 

Kiti žmonės mane veikia destruktyviai. Ar galiu to išvengti? Nuolat pastebime, kai kiti žmonės mus netiesiogiai veikia, dėl ko jaučiamės išnaudojami, nevertinami, nepasiekiame savo tikslų. Kiti žmonės mumis manipuliuoja – mokymų metu mokysimės atpažinti manipuliacines schemas. Nagrinėsime įvairius manipuliacinio poveikio būdus, išmoksime apsisaugoti nuo manipuliacijų ir patys suvoksime koks mūsų elgesys (ne)padeda aplinkiniams.

3 užsiėmimas. Konfliktų valdymas / 2019 kovo 19 d., trukmė – 4 akad. val. 

Savo aplinkoje dažnai pastebime įtemptus santykius tarp skirtingų žmonių. Dažnai ir patys atsirandame konfliktinės situacijos sūkuryje. Ar tai normalu? Kiek tai kenkia asmeniniams ar darbo rezultatams?

Mokymų metu nagrinėsime konfliktų priežastis ir požymius, kaip kyla konfliktai. Aiškinsimės, kokie konfliktai būna ir koks jų poveikis, priklausomai nuo konflikto rūšies ir stadijos. Mokysimės kaip atpažinti konfliktus, kaip išgyventi konflikto įkarštį, kokių priemonių imtis siekiant apsaugoti save ir kitus nuo destrukcinio konflikto poveikio.

4 užsiėmimas. Tarpasmeninė komunikacija socialinėje aplinkoje / 2019 kovo 26 d., trukmė – 4 akad. val. 

Dažnai pastebime, kad mūsų bendravimas su kitais žmonėmis vieną kartą yra sėkmingas ir keliantis daug gerų emocijų, o kitą kartą – visiškas fiasko.  Mokymų metu nagrinėsime mūsų tarpasmeninės komunikacijos ypatumus. Įsisavinsime naujus įgūdžius „nuskaitant“ kitus žmones. Mokysimės suprasti kitų žmonių motyvus bei sukursime efektyvaus bendravimo strategijas pritaikytas skirtingiems žmonių tipams.

Mokymus veda Nerijus Šėža, konsultantas, socialinių mokslų magistras. Turi penkiolikos metų verslo, viešojo ir nevyriausybinio sektorių konsultavimo, administravimo bei valdymo patirtį. Nerijus yra dalyvavęs įvairiuose mokymo projektuose, kėlė kvalifikaciją, stažavosi Vokietijoje, Danijoje, Italijoje, Lenkijoje, Velse, Rusijoje. Yra vykdęs mokymų bei konsultavimo projektus Lietuvoje, Rusijoje, Moldovoje, Lenkijoje, Latvijoje. Parengęs ir vedęs mokymų programas vadovavimo žmonėms, darbuotojų įgalinimo, veiklos planavimo, komandinio darbo, vidinės komunikacijos, darbo su klientais, lobizmo ir kt. temomis.
Sertifikuotas mokymui ir kompetencijos vertinimui su metodikomis: DiSC®, Time Management Profile®, Innovate with C.A.R.E. Profile®, Stressprofile®, Work expectations Profile®,360 Assessment Instrument. Sertifikuotas Koučingo, Enneagramma ir NLP specialistas.

LAIKAS: 17.30–20.45
PRADŽIA: 2019 kovo 5 d.
TRUKMĖ: 16 akad. val. / 4 mokymai po 4 akad. val.
VIETA: Kaunas
KAINA: užsakius visą mokymų ciklą, kaina – 175 Eur; esant pageidavimui, galima rinktis ir atskirus užsiėmimus. Atskiro užsiėmimo kaina – 50 Eur.