10 žingsnių, kad jūsų fotografija taptų geresnė

Seminaro metu susipažinsime su fotoaparatu. Pagrindinėmis jo funkcijomis, programomis ir išsiaiškinsime esminius skirtumus, bei teisingą jų pritaikymą.  Sužinosime kokie yra fotoaparatai ir koks tinkamiausias pagal asmeninius poreikius. Išlaikymas-Diafragma-ISO kada geriau kurį iš jų naudoti ir ar galima be kurio apsieiti. Kokie būna fotoaparatų priedai: kurie reikalingi, kurie nebūtini.Koks fotoaparatas be objektyvo – kaip nepasiklysti jų gausoje ir išsirinkti sau tinkamą.

Skirsime nemažai dėmesio kompozicijai: gera, bloga, pagrindinės taisyklės ir jų laužymas.

Post procesas – ką dar galime padaryti su fotografija po fotografavimo, nenaudojant sudėtingų redagavimo programų.

 

Lektorius Regimantas Meilutis, fotografas, fotografijos kursų pradedantiesiems ir pažengusiems organizatorius ir mokytojas, Kauno fotografų klubo valdybos pirmininkas.

Pagrindinės fotografinės kryptys: Renginių fotografavimas (vestuvės, krikštynos, kiti renginiai);    Produktų ir paslaugų fotografavimas foto studijoje ar užsakovo pasirinktoje vietoje; Fotografinio įvaizdžio kūrimas; Mokymai ir konsultacijos apie fotografiją, žanrus, stilių, tendencijas, galimybes pritaikyti socialinėse medijose; Kūrybinės fotosesijos, parodos.